Wycena Dzieł sztuki

Dzieła sztuki i ich wycena

Nie ma co ukrywać, że świat ma przed ludźmi całe mnóstwo tajemnic. Nie sposób odnieść się do wszystkich z nich, ale do niektórych już tak. W dzisiejszym tekście będzie jeden z przykładów. Dokładniej czytaj więcej »

Odwodnienia Liniowe

Estetyka w architekturze

Współcześnie gwarantowane mamy najróżniejsze ciekawe oferty architektoniczne. Trzeba sobie dopasować np. elementy typu adekwatnie do naszych oczekiwań. Zaprezentowane są teraz różnorodne warianty, k czytaj więcej »

hikvision

Korzystne rozwiązania

Większość osób która potrzebuje pomyśleć nad kamerami we własnej firmie powinna dobrze przemyśleć ten właśnie temat. Jak się okazuje mnóstwo z was musi zastanowić się nad tym jak szybko i sprawnie za czytaj więcej »

POZYCJONOWANIe

Jak to wszystko działa?

Wiele firm decyduje się zaistnieć na rynku internetowym i zyskać dodatkowych klientów. Jednak sprawa nie jest taka prosta szczególnie teraz kiedy to internet stał się naprawdę już największym skupisk czytaj więcej »

garaże blaszane Lubuskie

Garaż blaszany w Lubuskim

Podejrzewam, że tytuł tekstu jest dla większości z Państwa zagadkowy. Podejrzewam też, że jeszcze nie tak dawno grono osób byłoby jeszcze większe. Za chwilę jednak będzie całkowita jasność. Wszyscy b czytaj więcej »

pożywne śniadanie

Śniadanie dla dziecka

Obowiązkowo trzeba zachęcać dziecko do zjedzenia śniadania. Nie należy wypuszczać go z domu, gdy nie zje śniadania. Jest to duży błąd, że nie znajduje się w obowiązkowym jadłospisie dziecka. Dzięki czytaj więcej »

POZWY cywilne Szczecin

Pozwy cywilne - najważniejsze informacje

Postanowiłem, że za pomocą tego tekstu dojdzie do zbioru najważniejszych informacji mających związek ze sprawami cywilnymi. Uważam, że sprawy cywilne są dla zbyt wielu ludzi owiane tajemnicą. Moim zd czytaj więcej »

wycena dzieł SZTUKI

Wycena dzieł sztuki – kiedy warto iść do eksperta?

Czasami okazuje się, że na przykład stara komoda, która stała w sypialni naszej babci może być niezwykle cennym antykiem. Zanim jednak udamy się do jakiegokolwiek antykwariatu czy innego kupca dzieł czytaj więcej »

SZUKAM żony

Jak mam to rozumieć?

Piszę ten tekst, ponieważ nie jestem wstanie zrozumieć pewnej sprawy. Sprawa, której nie jestem wstanie zrozumieć, związana jest z mężczyznami. Tak dokładniej rzecz ujmując to mam pewien pogląd na sp czytaj więcej »

Witaminy

Witaminy naturalne czy suplementacja?

Pożywienie jest dla nas źródłem nie tylko koniecznych kalorii i minerałów, ale przede wszystkim jest nieodzownym bankiem witaminowym. Za pośrednictwem naturalnych produktów do naszego organizmu dosta czytaj więcej »

 

Jak mam to rozumieć?

szukam żony

Piszę ten tekst, ponieważ nie jestem wstanie zrozumieć pewnej sprawy. Sprawa, której nie jestem wstanie zrozumieć, związana jest z mężczyznami. Tak dokładniej rzecz ujmując to mam pewien pogląd na sprawę, ale nie mam przekonania czy ten pogląd jest słuszny. Za chwilę o nim powiem. Najpierw jednak przedstawię problem (przynajmniej dla mnie wydaje się, że mówimy o problemie). Coraz częściej z ust mężczyzn słucham "szukam żony". Kompletnie nie jestem wstanie tego pojąć. Poszukiwania miłości jestem wstanie absolutnie zrozumieć, ale poszukiwania żony już niekoniecznie.

Odczucia

Pewnie nie każdy się ze mną zgodzi, ale w sumie odczucia mają to do siebie, że bywają różne. Słowa "szukam żony" kojarzą mi się przedmiotowo. Moje odczucia są takie, że ludzie uważają żonę za coś, co można kupić. Ktoś może powiedzieć, że jest to analogiczna sytuacja jak w przypadku szukania miłości, ale ja się z tym nie zgodzę. Co prawda nie jestem wstanie wytłumaczyć swojego toku rozumowania, ale tak jak już powiedziałem mówię o swoich odczuciach.

Powszechne zjawisko

Na koniec chciałbym powiedzieć, że słowa " szukam żony (http://amandlove.pl) " są obecnie bardzo powszechnym zjawiskiem.

dobra szukam żony

Zastanawiacie się skąd wiem, że zjawisko jest powszechne? Odpowiedź na to pytanie naprawdę nie jest trudna. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki Google i wnioski nasuwają się same. Nawiasem mówiąc, bardzo przykre jest to, że ludzie nie potrafią korzystać z internetu. Co gorsza, bardzo często jest tak, że ludzie uważają zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do znaczącej zmiany w tym temacie.