SZUKAM żony

Jak mam to rozumieć?

Piszę ten tekst, ponieważ nie jestem wstanie zrozumieć pewnej sprawy. Sprawa, której nie jestem wstanie zrozumieć, związana jest z mężczyznami. Tak dokładniej rzecz ujmując to mam pewien pogląd na sp czytaj więcej »

pOZYCJONOWANIE

Co nam daje pozycjonowanie?

Wiele osób dzisiaj zastanawia się nad tym jak wypromować własną stronę internetową, która miała być niczym innym jak wizytówką naszej firmy. Jak się okazuje bardzo często jest to nie możliwe, poniewa czytaj więcej »

Witaminy

Witaminy naturalne czy suplementacja?

Pożywienie jest dla nas źródłem nie tylko koniecznych kalorii i minerałów, ale przede wszystkim jest nieodzownym bankiem witaminowym. Za pośrednictwem naturalnych produktów do naszego organizmu dosta czytaj więcej »

WPUSTY podłogowe

System odprowadzania wody

Jeśli mamy właśnie budować od podstaw łazienkę to trzeba będzie o wszystko tam zadbać. Chcemy przecież żeby woda wystarczająco szybko mogła się stamtąd wydostać. Nie chcemy stać w brodziku po kostki, czytaj więcej »

Adwokat kraków

Profesjonalny adwokat

Zadaniem adwokata jest zrobienie wszystkiego żeby można było jak najwięcej na tym zyskać dla swojego klienta. Ten adwokat, który ma same dobre opinie ma na tyle dużo pracy, że sam nie wie, czym ma si czytaj więcej »

Qubus Katowice

Usługi hotelarskie w Katowicach

Usługi hotelarskie są często bardzo krytycznie oceniane w internecie. Dzieje się tak często dlatego, że goście oczekują najwyższych standardów, które niestety często odbiegają nawet od zadowalających czytaj więcej »

Tłumacz angielskiego warszawa

Praktyki dla przyszłych tłumaczy

Teraz mało która firma chce zatrudniać ludzi niemających żadnego doświadczenia. Mając bowiem do wyboru osobę pracującą wcześniej kilka lat na wysokim stanowisku i osobę, która tylko ukończyła studia, czytaj więcej »

kancelaria NOTARIALNa MALIK kraków

Doskonała propozycja kancelarii dla każdego

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób chętnie decyduje się na korzystanie z możliwości i przygotowuje dokumenty przez profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą jak należy je zrobić w prawidłowy i czytaj więcej »

olej KOKOSOWy

Ssanie oleju

Temat dość dziwny i mocno kontrowersyjny, jednak wychwalany przez tych, którzy sami z niego skorzystali. Ssanie oleju, czyli nowoczesna metoda lecznicza, która ma pozwolić na oczyszczenie organizmu, czytaj więcej »

szukam kochanki

Gdzie możemy poszukać kochanki?

Wszyscy mamy tylko jedno życie, dlatego wszyscy powinniśmy je przeżyć tak, byśmy my byli z niego zadowoleni i nim usatysfakcjonowani. Często nie czujemy jednak tej satysfakcji, jeśli od lat jesteśmy czytaj więcej »

 

Jak mam to rozumieć?

szukam żony

Piszę ten tekst, ponieważ nie jestem wstanie zrozumieć pewnej sprawy. Sprawa, której nie jestem wstanie zrozumieć, związana jest z mężczyznami. Tak dokładniej rzecz ujmując to mam pewien pogląd na sprawę, ale nie mam przekonania czy ten pogląd jest słuszny. Za chwilę o nim powiem. Najpierw jednak przedstawię problem (przynajmniej dla mnie wydaje się, że mówimy o problemie). Coraz częściej z ust mężczyzn słucham "szukam żony". Kompletnie nie jestem wstanie tego pojąć. Poszukiwania miłości jestem wstanie absolutnie zrozumieć, ale poszukiwania żony już niekoniecznie.

Odczucia

Pewnie nie każdy się ze mną zgodzi, ale w sumie odczucia mają to do siebie, że bywają różne. Słowa "szukam żony" kojarzą mi się przedmiotowo. Moje odczucia są takie, że ludzie uważają żonę za coś, co można kupić. Ktoś może powiedzieć, że jest to analogiczna sytuacja jak w przypadku szukania miłości, ale ja się z tym nie zgodzę. Co prawda nie jestem wstanie wytłumaczyć swojego toku rozumowania, ale tak jak już powiedziałem mówię o swoich odczuciach.

Powszechne zjawisko

Na koniec chciałbym powiedzieć, że słowa " szukam żony (http://amandlove.pl) " są obecnie bardzo powszechnym zjawiskiem.

dobra szukam żony

Zastanawiacie się skąd wiem, że zjawisko jest powszechne? Odpowiedź na to pytanie naprawdę nie jest trudna. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki Google i wnioski nasuwają się same. Nawiasem mówiąc, bardzo przykre jest to, że ludzie nie potrafią korzystać z internetu. Co gorsza, bardzo często jest tak, że ludzie uważają zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do znaczącej zmiany w tym temacie.