Restauracja pod Kominem

Restauracja pod Kominem stanowi prawdziwe serce Hotelu Lenart znajdującego się w podkrakowskiej Wieliczce. Tym, co przyciąga tu gości jest przede wszystkim wyjątkowa atmosfera, cudowne smaki kuchni słowiańskiej i międzynarodowej oraz doskonała karta win. W Restauracji można nie tylko zjeść pyszny posiłek w gronie rodziny lub znajomych, ale i zorganizować ważną uroczystość rodzinną lub spotkanie o charakterze biznesowym.

Główne atuty Restauracji pod Kominem
Restauracja Pod Kominem potrafi stworzyć wyjątkową oprawę dla każdego wydarzenia. Możemy tu liczyć na indywidualną aranżację wnętrza i stworzenie pięknych dekoracji dopasowanych do charakteru imprezy. Osoby decydujące się na organizację wesela, urodzin, przyjęcia otrzymują ofertę dekoracji sal, szczegółowego menu oraz oprawy muzycznej, dostosowaną do własnych potrzeb i oczekiwań. Można tu także zamówić pyszne i niepowtarzalne torty.

Szef kuchni dba o doskonałą jakość składników potraw, komponując z nich smaczne dania kuchni polskiej oraz kuchni z różnych stron świata. W karcie, poza doskonałymi daniami, znajdziemy również bardzo szeroką propozycję najlepszych win oraz innych trunków.

Częścią restauracji jest bar, w którym można skosztować świeżo parzonej kawy oraz ciast, będących dziełem tutejszych cukierników. Barmani są w stanie zaserwować nam koktajle i drinki z całego świata, zachwycające nie tylko swoim smakiem, ale i wyglądem. Będą one doskonałym uzupełnieniem rodzinnego obiadu, spotkania tylko we dwoje oraz meczu oglądanego na dużym ekranie.

Nad Restauracją został stworzony niezwykły Ogród Zimowy. Jeżeli szukamy miejsca na wyjątkową randkę lub uczczenie rocznicy ślubu, z pewnością nie znajdziemy lepszego. W takich okolicznościach z ukochaną osobą można przeżyć niezapomniane chwile.

Ciekawą propozycją Restauracji pod Kominem są cykliczne wieczorki taneczne. W każdą sobotę można tu potańczyć przy znanych polskich i światowych hitach muzycznych. Imprezy zaczynają się zawsze o 20:00, a wstęp jest bezpłatny. Ze względu na duże zainteresowanie, warto jednak wcześniej zarezerwować stolik, może okazać się bowiem, że zabraknie miejsc. Organizatorzy wieczorków proszą gości o założenie strojów wieczorowych. Impreza nabiera dzięki temu wyjątkowego charakteru.

Doskonała lokalizacja
Do Restauracji pod Kominem można trafić z łatwością. Dojazd jest niezwykle prosty. Hotel Lenart, w którego wnętrzu mieści się restauracja zlokalizowany jest w centrum Wieliczki. Jadąc tutaj samochodem z centrum Krakowa, dotrzemy na miejsce w ciągu 20 minut. 18 minut zajmie nam dojazd pociągiem z Dworca Głównego w Krakowie. Od hotelu dzieli nas zaledwie 10 minut drogi do słynnej kopalni soli oraz do zjazdu z autostrady A4. W pół godziny dojedziemy tu z lotniska Kraków-Balice. Trudno o lepiej zlokalizowany obiekt hotelowy i restaurację w okolicach Krakowa.

Mówiąc o lokalizacji Restauracji pod Kominem trudno nie wspomnieć o licznych atrakcjach regionu. Wspomniana już piękna kopalnia soli nie jest w Wieliczce jedynym miejscem wartym odwiedzenia. Po pysznym posiłku można między innymi zwiedzić Zamek Żupny oraz zobaczyć największe w Polsce malowidło 3D.

Zobacz również