Hotele ze SPA w Krakowie i okolicach

Wizyty w SPA stają się coraz bardziej popularne. Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na relaks oraz zadbanie o własne ciało. Uwielbiają je kobiety w każdym wieku, bo pozwalają wśród codzienności znaleźć parę chwil wyłącznie dla siebie. Wybierając weekendowy pobyt w SPA warto zdecydować się na usługi hotelu połączonego z tego typu ośrodkiem. Będziemy mogły wówczas skorzystać z dobroczynnych zabiegów i masaży, a jednocześnie zapewnimy sobie nocleg w komfortowych warunkach.

Hotele z ofertą SPA. Czego możemy się spodziewać?
W hotelach udostępniających strefę SPA możemy oczekiwać przede wszystkim różnego rodzaju zabiegów regeneracyjnych. Część oferty stanowią także zabiegi odprężające. Wiele pań wybiera również zabiegi typowo zdrowotne. Kiedyś termin SPA oznaczał korzystanie z leczniczych wód. Dzisiaj mówiąc o SPA, myślimy głównie o zabiegach, masażach oraz ćwiczeniach, które sprawiają, że nasze ciało pozostaje w lepszej kondycji.

Jednak lecznicze właściwości wód są nadal wykorzystywane w wielu ośrodkach. Zabiegi wodne, sauna, bicze wodne, kąpiele błotne wciąż pozostają niezwykle popularne. Większość z ośrodków jest w stanie zaproponować nam naprawdę szeroką ofertę usług. Spośród licznych zabiegów każda z pań może wybrać coś dla siebie.

Pamiętajmy o tym, że wizyta w SPA wiąże się nie tylko z odnową ciała. W dużej mierze chodzi o odprężenie się, przywrócenie harmonii między ciałem, a duchem, wewnętrzne wyciszenie. Wiele kobiet dzięki wizytom w SPA wzmacnia swoją pewność siebie oraz celebruje swoją kobiecość. SPA to także ucieczka od codziennych problemów, stresu oraz licznych obowiązków.

W SPA możemy korzystać z całej gamy zabiegów kosmetycznych. To idealne miejsce dla kobiet zmagających się z suchą skórą, cellulitem, zmarszczkami czy nadwagą.

Jakie hotele w Krakowie i okolicach oferują zabiegi SPA?
Hoteli z ofertą SPA w Krakowie i okolicach jest całe mnóstwo. Polecamy dziś dwa, które zasługują na szczególąa uwagę. Jeden położony jest w centrum Krakowa, drugi w jego pobliżu, zaledwie dziesięć kilometrów od centrum, w podkrakowskim Zabierzowie.
Vanilla SPA to instytut odnowy biologicznej będący częścią Hotelu Niebieski Art Hotel & Spa. Ośrodek zaprasza gości do intymnych wnętrz, gdzie w atmosferze wyciszenia i relaksu można oddać się regeneracji całego ciała. Nie ma lepszego sposobu na odzyskanie dobrego samopoczucia, niż kilka godzin spędzonych na profesjonalnych, dobroczynnych zabiegach. Mówiąc o Vanilla SPA trudno nie wspomnieć o fantastycznej hotelowej restauracji serwującej wspomagające BIO przekąski.

W Zabierzowie powstało niezwykle rozbudowane centrum medycyny estetycznej Soayehr. Jego nazwa pochodzi od jednej ze szwajcarskich wiosek. Specjalistyczne gabinety i SPA stanowi główną część centrum. Jednak znajduje się tu także Klub VIP, sala konferencyjna, kącik malucha i szereg innych atrakcji. To miejsce zostało stworzone głównie z myślą o kobietach. Troska o piękno i dobre samopoczucie płci pięknej to główne założenia powstałego niedawno ośrodka. Dlatego każda pań znajduje się tutaj w centrum zainteresowania, mogąc skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów oraz nowoczesnego sprzętu.

Zobacz również