SPA w Krakowie i okolicach

Jeśli chcesz spędzić relaksujący weekend w SPA, nie musisz jechać nad morze, ani odcinać się od całego świata w uroczym lesie. Miasta polskie, a zwłaszcza Kraków, oferują szeroki wybór hoteli SPA i specjalnych ośrodków SPA, w których nie musisz rezygnować z atrakcji oferowanych przez duże miasto i jego życie nocne.

Wanilia SPA
Kompleks Vanila SPA znajdujący się w sąsiedztwie pięciogwiazdkowego Niebieski Art Hotel & Spa pozostaje bezpłatny dla hotelowych gości. Wszyscy pozostali mogą skorzystać z jego usług odpłatnie. Co wyróżnia Vanilla SPA wśród innych tego typu obiektów? Przede wszystkim unikalne, holistyczne podejście związane z terapią lekką i dotykową. Kilka pokojów, strefy saun i łaźni, liczne zabiegi kosmetyczne, relaksacyjne i odmładzające czekają na gości Wanilia SPA. Wszystkie wnętrza obiektu tworzą atmosferę sprzyjającą relaksowi.

Leśne Spa
Dla osób pragnących uciec od nudnej rzeczywistości i miejskiego zgiełku Leśne SPA przygotowało pakiet Forest Walk - dwa lub trzy dni w luksusowym hotelu, w którym klienci mają dostęp do relaksujących zabiegów. Oferta obejmuje masaże, zabiegi kosmetyczne w kapsule kosmetycznej, kąpiele piwne, regenerujące, kojące i odmładzające zabiegi.

Farmona
SPA Farmona jest jednym z najpiękniejszych tego typu obiektów w Krakowie. Luksusowy, przytulny hotel w wyjątkowej lokalizacji obejmuje także Galerię Jana Siuty, rzeźbiarza oraz malarza i jest idealnym miejscem na relaks weekendowy. Wnętrza zostały zaprojektowane z wykorzystaniem naturalnych materiałów, zabiegi wykonywane są zawsze w zgodzie z naturą, a lekkie i zdrowe posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników.

Day SPA
Nie musisz wyjeżdżać z miasta, aby się zrelaksować w jednym z najlepszych salonów w Krakowie. Salon piękności "DaySpa" znajduje się w aquaparku w Krakowie i oferuje szeroki wybór zabiegów SPA. Wystarczy jedynie kilka godzin wolnych od pracy, aby cieszyć się rozmaitymi zabiegami masażu, odmładzania, odprężenia i regeneracji.


Garden SPA
Garden SPA to salon położony w centrum Krakowa, w uroczej dzielnicy Salwator. Opierając się na naturalnych produktach kosmetycznych o najwyższej jakości, personel zadba o Twoje ciało i ducha w zgodzie z japońskimi zasadami sztuki masażu. Pielęgnacja ciała i relaks pozwoli Ci poczuć się młodszym fizycznie i zapomnieć o codziennych problemach.

Cogiel Medical SPA
Cogiel Medical SPA to idealne miejsce na relaks. Znajduje się z dala od centrum miasta. Jasny wystrój wnętrz, tworzy atmosferę relaksu i dbania o siebie. Jest to jedyny salon w Polsce, w którym można skorzystać z najnowszych osiągnięć współczesnej kosmetologii - urządzenia Raylife.

To tylko niektóre z polecanych salonów SPA w Krakowie. Warto odwiedzić również Winne SPA w Dworze Sieraków, Pałac w Paszkówce i Amaris Medical SPA. Wszystkie wymienione obiekty zwracają uwagę na jakość obsługi, szeroką gamę zabiegów i wyjątkową atmosferę, która sprzyja relaksowi. Dzień albo weekend w SPA to doskonały sposób na oderwanie się od codzienności i zadbanie o swoje ciało. To również fantastyczny pomysł na prezent dla najbliższych, a dla par wspaniała szansa na spędzenie kilku godzin tylko we dwoje.

Zobacz również