Relaks po konferencji - SPA w hotelu

Kto powiedział, że konferencja branżowa nie może łączyć się z wypoczynkiem w SPA? W ofercie małopolskich hoteli znajdziesz szeroki zakres usług, który pomoże ci zorganizować niezapomniane wydarzenie, zyskać sympatię pracowników oraz przysporzyć firmie nowych klientów.

Czasy przydługich i czysto formalnych konferencji skończyły się definitywnie. Obecnym trendem jest organizowanie konferencji, którym towarzyszy bogaty program dodatkowych atrakcji. Na program ten składają się najróżniejsze rozwiązania, jednak na pracownika oraz potencjalnego klienta nic nie zadziała tak dobrze, jak odrobina relaksu. Warto zatem przyjrzeć się bliżej ofercie hoteli, które dysponują salami konferencyjnymi oraz SPA. Oto co możemy zastać w Małopolsce.

Relaks i biznes
Organizując konferencję branżową, biznesową czy firmową, warto pomyśleć o komforcie jej uczestników. Zorganizowanie wydarzenia w Hotelu SPA nie oznacza, że jego uczestnicy większość czasu spędzą na masażach. Hotele takie w swojej ofercie często posiadają możliwość zorganizowania konferencji w niezwykłym plenerze, co dodaje jej prestiżu. Ponadto, w biznesie ważna jest równowaga ciała i umysłu, dlatego wieczorem uczestnicy chętnie skorzystają z oferty, która zapewni im niezapomniane przeżycia oraz integrację w SPA. Po wyczerpującym dniu wykładów i paneli dyskusyjnych każdy chętnie skorzysta z rekreacyjnej i relaksacyjnej propozycji SPA. Warto również podkreślić, że w takich warunkach łatwiej nawiązać ciekawe kontakty oraz pozyskać klienta. Zyskuje też na tym wizerunek firmy, która będzie kojarzona z profesjonalizmem oraz luksusem i elegancją, jednak przede wszystkim z wysokimi standardami podtrzymywania relacji z klientem.

Co oferują hotele?
W Małopolsce można znaleźć kilka hoteli, które w swojej ofercie posiadają szeroki wybór sal konferencyjnych oraz usług SPA. Hotel Lenart położony w malowniczej Wieliczce dysponuje aż 11 nowoczesnymi salami konferencyjnymi wraz z ogrodem zimowym, gdzie można zorganizować eleganckie eventy. Jest to doskonałe miejsce na większe wydarzenia, podczas których może zmieścić się aż 500 osób jednocześnie. Dodatkowym atutem jest samo miasteczko, które pozwoli na krótkie, aczkolwiek pasjonujące turystyczne wędrówki. Wysoce profesjonalna obsługa techniczna, duże zaplecze noclegowe oraz przystępna cena sprawiają, że wielu biznesmenów decyduje się na organizację swoich konferencji właśnie pod Krakowem. Co więcej, Hotel Lenart oferuje wszystkim gościom usługi swojego SPA, w którym można odetchnąć oraz podarować sobie chwilę dla zdrowia. Jest to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie, niż organizacja wydarzenia w centrum miasta, gdzie korki, hałas i miejski zgiełk nie pozwolą na upragniony relaks.

Zobacz również