Sale konferencyjne w okolicach Krakowa

Dostałeś zadanie zorganizowania konferencji w okolicach Krakowa? Nie ma problemu, w pobliżu tego wspaniałego miasta znajdziesz wiele miejsc odznaczających się zróżnicowaną ofertą. Potrzebujesz czegoś blisko miasta, żeby szybko dostać się na starówkę? A może wolisz spokojne miejsce z widokiem na małopolski krajobraz? W naszym artykule znajdziesz miejsce idealne na Twoją konferencję!

Kraków i okolice to świetny pomysł na zorganizowanie konferencji. Miasto to prężnie działające centrum biznesowe oraz kulturalne. Ta perła zabytkowej architektury stwarza świetne warunki do zawierania kontaktów biznesowych, spotkań z klientem czy też pracownikami. Okolice miasta są równie niesamowite – zachwycając cudownym krajobrazem, oferują jednocześnie bogatą bazę hoteli organizujących profesjonalne konferencje na wysokim poziomie.

Bliżej tradycji
Szukasz miejsca, które łączy w sobie trochę historii z nowoczesnością? W takim razie zabytkowy dwór Sieraków jest właśnie dla Ciebie. W zaciszu staropolskiego dworku będziesz mógł zorganizować eleganckie wydarzenie. Starodawne wnętrza oferują nowoczesny sprzęt, przystosowany do wszelkiego typu konferencji. W miejscu tym, uczestnicy sympozjum będą mogli wypocząć jak prawdziwa szlachta, delektując się lampką wina przy kominku, czy oglądając stare ryciny i obrazy, przedstawiające historii gospodarzy. Goście do dyspozycji mają 3 sale w różnych rozmiarach. Do tego dworek dysponuje dobrym wyposażeniem technicznym i audiowizualnym. Specjalny koordynator pozwoli dobrać odrębne menu i dodatkowe atrakcje, które będą pasować do charakteru eventu. Dodatkowym atutem jest fakt, że dworek znajduje się blisko miasta. Goście mogą więc z łatwością wybrać się na zwiedzanie Krakowa.

Magiczna Wieliczka
W miasteczku, znanym przede wszystkim z zapierającej dech w piersiach kopalni soli, znajduje się Hotel Lenart, oferujący bogaty wachlarz usług z zakresu organizacji konferencji. Niezwykłe otoczenie urokliwej Wieliczki sprawi, że twoi goście zapomną o zatłoczonym i głośnym krakowskim rynku. Gdyby jednak chcieli udać się do byłej stolicy Polski, to czeka ich zaledwie 20 minut jazdy samochodem do Rynku Głównego. Hotel Lenart pozwala na organizację dużych wydarzeń, o czym świadczy dostępność aż do 11 nowoczesnych sal konferencyjnych rozciągających się na 1250 metrach kwadratowych powierzchni. Warto zaznaczyć, że obiekt może pomieścić aż 500 osób podczas eventu. Co więcej, hotel udostępnia również ogród zimowy, w którym znajduje się rzutnik. Pozwala to na zorganizowanie naprawdę wyjątkowego wydarzenia w niezwykłych warunkach. Nad całością czuwa wykwalifikowany pracownik techniczny. Dodatkowo, hotel posiada bogatą ofertę SPA, z której mogą skorzystać uczestnicy konferencji po całym dniu wykładów i dyskusji.

Zobacz również