Jak zorganizować ślub i wesele na odległość?

Masz swoja druga połowę? Jeśli tak, to na pewno nadszedł moment kiedy pojawiło się pytanie” wyjdziesz z mnie?. Dla niektórych jest to moment wręcz wymarzony, a dla innych kompletny szok. Zdarzają się tacy ludzie, którzy na wszelkie sposoby unikają pojawienia się przed ołtarzem w sukni ślubnej lub garniturze. Powody tego mogą być różne. Najczęściej jednak taka osoba nie wyobraża sobie stania się małżonkiem czy małżonką lub te z marzy o tym, aby się bawić i chodzić na dyskoteki. Nikt jednak nie powiedział, że nie będzie można tego robić jako małżeństwo. Jest to bardzo wyjątkowa ceremonia, której tacy ludzie nie doceniają do momentu aż się naprawdę zakochają. Podczas niej przysięgają oni sobie wierność, uczciwość, miłość i wspólne życia do śmierci. Sprowadza to łzy wzruszenia nie tylko na mamy Pary Młodej, ale także na ojców, którzy za wszelką ceną starają się ten fakt ukryć. Zdarzają się sytuacje kiedy nawet Panna Młoda zaczyna płakać, ale jest to dość rzadka sytuacja.

Jednak niektórzy unikają wesel ze względu na to, że mieszkają za granicą nie chce mim się organizować wesela ma odległość, które może okazać się nie lada wyzwaniem. Co więcej jest to także duży wydatek, jeśli mielibyśmy sprowadzać całą rodzinę do sobie. Dlatego najczęściej staramy się w takich sytuacjach załatwić wszystko telefonicznie lub przez Internet.

Jak to zorganizować?
Najczęściej konflikty jakie się pojawiają z powodu wesela to takie, że pary chcą mieć małe i romantyczne wesele, a rodzice marzą o potężnym ślubie z przytupem. No dobrze, ale nawet jeśli uda się dojść do kompromisu i młodzi sami będą mogli takie wesele jak im się marzy zorganizować, to jak oni to wszystko zorganizują? Pilnowanie wszystkiego z zagranicy nie należy do łatwych zajęć. W takim przypadku najlepszą opcją jest poradzenie się i skorzystanie z pomocy konsultanta ślubnego. Taki zawód jest bardzo pupilarny za zachodzie. Polskie firmy właśnie dla takich osób, które pracują za granicą stworzyły u sienie taką usługę.

Wszelkie ustalenia z taka osobą odbywają się przy pomocy maila. Konsultant za nas zajmie się wszystkim, zarezerwuje salę, orkiestrę, dekoratorkę i kamerzystę. Wszelkie warunki będą negocjowane, a każdy szczegół obmyślany i przygotowany. Taka osoba, może także się pojawić na wydarzeniu, aby pilnować , żeby pastwo Młodzi niczym się nie stresowali. Jednak ofert takich usług jest sporo? Którą wiec firmę wybrać? W roku 2007 powstało Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Założyły je firmy, które świadczą najlepsze usługi ślubne. Mają oni swoją wyszukiwarkę. To właśnie na taj stronie możesz szukać najlepszych organizatorów wesel wszechczasów.

Zobacz również