Konfetti na weselu , zabawa dla wszytskich

Niedługa nasz mieć wesele? Jeśli tak, to na pewno towarzyszy ci z tego powodu ogromne szczęście. Ślub to wydarzenie bardzo wyjątkowe. Jest ono nie tylko romantyczne, ale pełne stresu. Przyszli małżonkowie przysięgają sobie miłość ,wierność uczciwość i to, że pozostaną ze sobą do końca życia. Przy takich okazjach bardzo często mamy Młodej Pary płaczą, a niekiedy zdarza się to także ojcom, którzy starają się utrzymać kamienną twarz.

Dlaczego pojawia się równie stres? Wynika on z tego, że nie zawsze jesteśmy pewni czy na sto procent wszystko jest gotowe, czy się nie pomyślimy, nie dostaniemy napadu śmiechu czy też nie będziemy w stanie nic powiedzieć ponieważ stres nas sparaliżuje. Co więcej, zanim do uroczystości dojdzie czeka nas mnóstwo wydatków, które przyprawią nie jedną parę o zawrót głowy. Zwykle zaczynamy wszystko od podliczenia cena za lokal w obecnej liczbie gości. Nie wychodzi wtedy aż tak duży wydatek więc machamy ręką ze słowami „ damy radę” jednak kiedy dołączymy wydatki na kreacje, samochód, wódkę, opłaty kościelne i inne niespodziewane wydatki to się okaże, że wcześniej wyliczoną kwotę musimy pomnożyć razy dwa.

Wszystko jednak da się przygotować i często pomagają nam rodzice nie tylko finansowo, ale także w przygotowaniach. Inni decydują się na pożyczki, a jeszcze inni zarabiają potrzebną kwotę za granicą. Każde wyjście jest na swój sposób dobre, ale liczy się przede wszystkim to, aby uroczystość była piękna a zabawa doskonała. Potrzeba więc tak wszystko zorganizować, aby nie nudzili się ani goście , ani Para Młoda.

Bez nudy
Z czym konfetti się nam kojarzy? Przede wszystkim sylwestrem i doskonałą zabawą. Możemy je wiec wykorzystać także na weselu. Takie kolorowe drobinki sprawią, że każda chwila będzie wyglądać wyjątkowo. Są one doskonałą alternatyw dla ryżu, którym jest zwykle sypane po wyjściu Młodej Pary z kościoła. Jest to doskonałe rozwiązanie o wiele bardziej delikatne. Zamiast woreczków z ryżem warto na weselu mieć pudełka z konfetti. Po drugie jest to bardzo romantyczne. Warto użyć go także na Sali, ponieważ będzie wyglądał zjawiskowo wśród wpatrzonych w siebie tańczących nowo upieczonych małżonków. Co więcej konfetti to doskonałą zabawa, podobać się będzie nie tylko dzieciom, ale także reszcie gości. Co więcej takie wesele będzie na długo zapamiętane poprzez mnogość kolorów,

Konfetti możemy także użyć jako elementu dekoracji. Jeśli rozsypiemy je w niektórych miejscach na stole, to będą się doskonale prezentować i oddawać uroku potrawom. Wyglądają nie tylko efektownie, ale są bardzo łatwe w wykonaniu, nie trzeba do ich zrobienia mieć żadnego talentu. Kiedy nasz budżet jest skromny to konfetti mogą nam zastąpić obrusy oraz inne dekoracje, ponieważ doskonale wypełniają one przestrzeń. 

Zobacz również