Gra weselnych świateł

Już niedługo twoje wesele? W takim razie na pewno nie możesz się tego dnia doczekać. Jest on bardzo wyjątkowy nie tylko ze względu na klimat i potęgę uroczystości, ale także dlatego, że dwie osoby stają się wtedy jedną i zostają ze sobą już do końca życia. Nie zawsze się to tak oczywiście kończy, ale w większości przypadków dokładnie tak to wygląda. Jako para młoda na pewno bardzo ten dzień przezywacie. Jednak nie tylko , ponieważ oprócz tego jest jeszcze wiele innych zmartwień, które towarzyszą nam przed uroczystością już na długo.

Zwykle oczekiwanie na wesele to od roku do dwóch lat. Takie terminy są ustalana, ponieważ czeka nas mnóstwo przygotowań i nie chcemy wszystkiego robić na szybko. Co więcej , jeśli nie zadbalibyśmy wcześniej o salę, to mogłoby się okazać, że nie będzie miejsca na dany termin. W zależności jak duże wesele będzie trzeba także podliczyć koszty i wziąć pod uwagę także inne aspekty. Dość sporym wydatkiem, który może wynieść nawet 10 tysięcy jest strój Panny Młodej i Pana Młodego. Garnitury nie mają aż tak kosmicznych cen jak suknie ślubne, ale także potrafią kosztować, a jeśli podliczymy dodatki, to wyjdzie całkiem pokaźna suma. Najwięcej kosztuje suknia, ponieważ może nas ona wynieść nawet 6 tysięcy, ale jest to opcja, dla Pań wybrednych, które musza mieć kupione nowe suknie prosto z salonu mody. Do tego musimy także zająć się wystrojem Sali i nie zapomnieć jak ważne jest to, aby bardzo ładnie się prezentowała. Bardzo często zapominamy o światłach, które tworzą bardzo wyjątkowy klimat weselny.

Weselny klimat
Nie wszyscy zdają sobie sprawę jak ważnym elementem na weselu są odpowiednio dobrane światła. Lasery DJ, to trochę za mało jak na takie wydarzenie. Dlatego warto zobaczyć co nam proponuje rynek i wybrać coś dla siebie. Jednak musimy pamiętać o tym, że weselne świto to nie tylko laser, świecące ściany czy migające światełka. Są to także różnego rodzaju lamy i lampki. Musimy dbać nie tylko o ładny klimat, ale także o jakość wykonanych zdjęć, dlatego ważne, aby świeciły się przynajmniej 3 lub 4 lampy, które są jaśniejsze. Nie muszą aż razić, ale możemy je delikatnie przygasić. Doskonale sprawdzają się światła efektowe. Pamiętaj, że wesele to nie dyskoteka i nie musi wszystko migać. Jednak z drugiej strony warto skorzystać z efektowych świateł, ponieważ to one tworzą ten niezwykły klimat.

Oświetlić można wszystko co tylko nam pasuje. Musimy jednak znać możliwości świateł. Najlepiej sprawdzają się ledowe. Zmieniają one bowiem swoje barwy według sekwencji jaką wybierzemy. Dzięki takiej opcji, to my decydujemy jaki stworzymy w danym momencie klimat. Bardzo efektownie prezentują się także sitaki na okna zbudowane z małych światełek. Jednak oświetlając np. salę czy ściany nie zapomnijmy o stolikach gości, ponieważ posiłki także są ważnym elementem. W takim wypadku doskonale sprawdza się punktowe oświetlenie. 

 

Zobacz również