Globalne portale rezerwacji miejsc hotelowych

Portale pośredniczące w rezerwacji miejsc noclegowych to ogromne ułatwienie dla wszystkich podróżujących. Pozwalają zabukować pokój hotelowy bez konieczności udawania się bezpośrednio do hotelu. Co, więcej często proponują naprawdę atrakcyjne ceny. To bardzo dobre rozwiązanie dla turystów podróżujących poza granice naszego kraju. Mogą oni skorzystać z szeregu platform i serwisów o charakterze globalnym. Przedstawiamy niektóre z nich:

Booking.com
Ty chyba najbardziej znany w naszym kraju międzynarodowy system rezerwacji hoteli. Korzystamy z jego usług bardzo często. Jego baza liczy ponad 100 tys. obiektów, które zostały podzielone na rozmaite kategorie. Ogromną zaletą serwisu jest fakt, że strona booking.com dostępna jest aż w 37 językach. Jednym z nich jest język polski. Jednak to nie wszystkie zalety platformy. Niezwykle pomocne dla podróżujących okazują się opinie o hotelach i dosyć szczegółowe informacje o miejscach noclegowych, ogólnych warunkach panujących w hotelu oraz możliwościach dojazdu. Mimo, że rezerwacji dokonujemy na stronie booking.com, płatność realizowana jest bezpośrednio w hotelu.

Super Hotele
Wśród polskich portali rezerwacyjnych jednym z najpopularniejszych jest serwis http://www.superhotele.com.pl. Za jego pośrednictwem bardzo łatwo i szybko zarezerwujemy miejsce noclegowe zarówno w Polsce, jak i na świecie. Baza liczy około 50 tysięcy ofert, które pochodzą z innych znanych platform rezerwacyjnych np. travel.now, hotels.com cze expedia.com. W ten sposób możemy znaleźć pokój w bardziej korzystnej cenie, niż ta oferowana bezpośrednio na miejscu. Przez stronę http://www.superhotele.com.pl dokonujemy także płatności, używając karty kredytowej lub płacąc przelewem. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z płatnością można skorzystać z pomocy konsultanta.

Hosteling International
Wszyscy, którzy szukają atrakcyjnych cen, a jednocześnie nie oczekują zbyt wysokiego standardu, powinni skorzystać z ogromnej bazy hosteli na świecie dostępnej na stronie https://www.hihostels.com. Z serwisu korzystają głównie młodzi ludzie, którzy kochają podróże, ale nie posiadają zbyt dużych środków finansowych, aby nocować w hotelach o najwyższym standardzie. Baza umożliwia także znalezienia hosteli posiadających tzw. famili rooms, które są doskonałą opcją dla rodzin, podróżujących z dziećmi.

HotelePremium.pl
W tym ogólnopolskim katalogu znalazły się starannie wyselekcjonowane hotele marki premium. Strona stanowi połączenie katalogu informacyjnego z serwisem umożliwiającym rezerwację miejsc noclegowych. W naszym kraju zapotrzebowanie na dobra luksusowe stale rośnie, a platforma HotelePremium jest po prostu odpowiedzią na te tendencje.

Zobacz również