SZUKAM żony

Jak mam to rozumieć?

Piszę ten tekst, ponieważ nie jestem wstanie zrozumieć pewnej sprawy. Sprawa, której nie jestem wstanie zrozumieć, związana jest z mężczyznami. Tak dokładniej rzecz ujmując to mam pewien pogląd na sp czytaj więcej »

pOZYCJONOWANIE

Co nam daje pozycjonowanie?

Wiele osób dzisiaj zastanawia się nad tym jak wypromować własną stronę internetową, która miała być niczym innym jak wizytówką naszej firmy. Jak się okazuje bardzo często jest to nie możliwe, poniewa czytaj więcej »

Witaminy

Witaminy naturalne czy suplementacja?

Pożywienie jest dla nas źródłem nie tylko koniecznych kalorii i minerałów, ale przede wszystkim jest nieodzownym bankiem witaminowym. Za pośrednictwem naturalnych produktów do naszego organizmu dosta czytaj więcej »

WPUSTY podłogowe

System odprowadzania wody

Jeśli mamy właśnie budować od podstaw łazienkę to trzeba będzie o wszystko tam zadbać. Chcemy przecież żeby woda wystarczająco szybko mogła się stamtąd wydostać. Nie chcemy stać w brodziku po kostki, czytaj więcej »

Adwokat kraków

Profesjonalny adwokat

Zadaniem adwokata jest zrobienie wszystkiego żeby można było jak najwięcej na tym zyskać dla swojego klienta. Ten adwokat, który ma same dobre opinie ma na tyle dużo pracy, że sam nie wie, czym ma si czytaj więcej »

Qubus Katowice

Usługi hotelarskie w Katowicach

Usługi hotelarskie są często bardzo krytycznie oceniane w internecie. Dzieje się tak często dlatego, że goście oczekują najwyższych standardów, które niestety często odbiegają nawet od zadowalających czytaj więcej »

Tłumacz angielskiego warszawa

Praktyki dla przyszłych tłumaczy

Teraz mało która firma chce zatrudniać ludzi niemających żadnego doświadczenia. Mając bowiem do wyboru osobę pracującą wcześniej kilka lat na wysokim stanowisku i osobę, która tylko ukończyła studia, czytaj więcej »

kancelaria NOTARIALNa MALIK kraków

Doskonała propozycja kancelarii dla każdego

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób chętnie decyduje się na korzystanie z możliwości i przygotowuje dokumenty przez profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą jak należy je zrobić w prawidłowy i czytaj więcej »

olej KOKOSOWy

Ssanie oleju

Temat dość dziwny i mocno kontrowersyjny, jednak wychwalany przez tych, którzy sami z niego skorzystali. Ssanie oleju, czyli nowoczesna metoda lecznicza, która ma pozwolić na oczyszczenie organizmu, czytaj więcej »

szukam kochanki

Gdzie możemy poszukać kochanki?

Wszyscy mamy tylko jedno życie, dlatego wszyscy powinniśmy je przeżyć tak, byśmy my byli z niego zadowoleni i nim usatysfakcjonowani. Często nie czujemy jednak tej satysfakcji, jeśli od lat jesteśmy czytaj więcej »

 

Ssanie oleju

olej kokosowy

Temat dość dziwny i mocno kontrowersyjny, jednak wychwalany przez tych, którzy sami z niego skorzystali. Ssanie oleju, czyli nowoczesna metoda lecznicza, która ma pozwolić na oczyszczenie organizmu, zregenerowanie się, zyskanie lepszego zdrowia i odbudowanie swojego dobrego wyglądu. Jak więc należy ssać olej i który wybrać, by to wszystko osiągnąć?

Dobrym tłuszczem do ssania jest olej kokosowy (http://www.olejkokosowyproducent.pl/), który ma zbitą konsystencję, jaka szybko stanie się płynem pod wpływem ciepła. Wystarczy włożyć go więc do ust, aby od razu go delikatnie rozpuścić i zacząć rzuć w buzi. Cały zabieg najlepiej wykonywać z samego rana, gdy ma się jeszcze dziwny posmak w ustach, który najczęściej pochodzi od bakterii namnażających się w jamie ustnej. To między innymi z nimi walczy olej, który z samego rana należy włożyć do ust (najlepiej niewielką łyżeczkę), a potem żuć ją (tak samo jak gumę do żucia) przez ok. 10-20 minut. Można zacząć od kilku minut i stopniowo zwiększać czas trwania zabiegu, aby przyzwyczaić się do nowoczesnej metody i do "żucia". A jakie efekty da olej kokosowy, jeśli ktoś będzie go stosować bardzo rzetelnie i codziennie?

Olej wpłynie doskonale na całą jamę ustną, usuwając z niej właśnie bakterie i hamując rozwój znajdujących się w niej bakterii.

dobry olej kokosowy

Jednocześnie oczyści uzębienie i sprawi, że zęby staną się bielsze, bo zadziała na nie jak paski wybielające. Usprawni również trawienie, które najpierw odbywa się w jamie ustnej, dlatego ona musi być zawsze gotowa do pracy. Olej kokosowy doskonale ją przygotowuje.